Skip to main content
P. – Sv. pēc pieraksta Atbrīvošanas aleja 71 – 4A, Rēzekne

Jaunākās paaudzes zobu taisnošana bez breketēm

Jaunākās paaudzes zobu taisnošana bez breketēm

Statistika liecina, ka līdz pat 70 % Latvijas iedzīvotāju zobi atrodas nepareizā pozīcijā. Visbiežāk ir novērojami šķībi zobi, retāk nopietnas sakodiena problēmas.

Nereti šķībi zobi vai nepareizs sakodiens tiek uzskatīti tikai par estētisku problēmu un netiek ņemts vērā fakts, ka tas var radīt nopietnas veselības un funkcionālas problēmas, kuras ar laiku ir grūtāk ārstējamas. Daudzi neuzsāk ortodontisko ārstēšanu tikai tādēļ, ka nevēlas nēsāt breketes. Tagad ir pieejama mūsdienīga un maz pamanāma ārstēšana – ar caurspīdīgām kapēm.

Zobu taisnošanas kapes ir pierādījušas savu efektivitāti ne tikai vieglākos estētiskas zobu taisnošanas gadījumos, bet arī sarežģītās sakodiena koriģēšanas situācijās. Ar kapēm tiek likvidētas spraugas starp zobiem, iztaisnoti saspiestie zobi, salabots sakodiens.

Zobu taisnošanai nav vecuma ierobežojuma. Galvenais nosacījums – būt motivētam un pastāvīgi nēsāt kapes 22 stundas diennaktī.

Ortodontiskās kapes Latvijā kļūst aizvien populārākas. Kāpēc pacienti izvēlas kapes nevis breketes?

Labāk prognozējami rezultāti

Maz pamanāmas uz zobiem

Nav alerģiskas, nebojā mutes gļotādu un zobu emalju

Ērti ēst un tīrīt zobus

Mazāk vizīšu pie ārsta

Mazāk sāp, netraumē vaigus un lūpas

Pateicoties inovatīvajām tehnoloģijām, pārbaudītiem ārstēšanas protokoliem un plašai ortodontisko instrumentu klāsta integrācijai, ar Ordoline ortodontiskajām kapēm var veiksmīgi iztaisnot zobus un regulēt sakodienu pat vissarežģītākajos gadījumos.

Ordoline ir jaunākās paaudzes ortodontisko kapju sistēma. Pateicoties inovatīvajām tehnoloģijām, pārbaudītiem ārstēšanas protokoliem un plašai ortodontisko instrumentu klāsta integrācijai, ar Ordoline ortodontiskajām kapēm var veiksmīgi iztaisnot zobus un regulēt sakodienu pat vissarežģītākajos gadījumos.

Ordoline kapes tiek ražotas Eiropas Savienībā un ir izgatavotas no veselībai nekaitīga PET-G termoplastiskā poliestera, lai tās būtu gandrīz neredzamas, ērtas un efektīvas.

Ordoline centrā katra kape tiek rūpīgi izgriezta atbilstoši pacienta smaganu līnijām, lai novērstu smaganu recesiju. Kapes tiek izstrādātas pēc individuāla ārstēšanas plāna, rūpīgi aprēķinot ārstēšanas ilgumu un vēlamo rezultātu. Lai ārstēšana būtu efektīva, Ordoline ievēro stingru ražošanas procesa un kvalitātes kontroli.

Ārstēšanas process un ilgums

1. solis

Konsultācijas laikā ārsts veiks nepieciešamos izmeklējumus (zobu nospiedumu vai skenējumu, sejas un zobu fotogrāfijas, rentgenu), lai varētu sagatavot ārstēšanas plānu.

2. solis

Katram pacientam tiek sagatavots individuāls ārstēšanas plāns. Digitālā 3D vizualizācijā var redzēt, kā katra kape mainīs zobu stāvokli, kāds būs gala rezultāts un ārstēšanas ilgums.

3. solis

Ortodontisko kapju izgatavošana. Pēc izgatavošanas kapes tiks nosūtītas ārstējošam ārstam, kurš tās izsniegs pacientam kopā ar nepieciešamajām lietošanas instrukcijām.

4. solis

Ārstēšana. Pacients kapes patstāvīgi maina ik pēc 10-14 dienām. Vidēji reizi 2-3 mēnešos apmeklē savu ārstu, lai pārliecinātos, ka ārstēšana norit pēc plāna. Vidējais ārstēšanas laiks aptuveni 8-18 mēneši (atkarībā no katra individuāla gadījuma).

Darba laiks

P.-Sv. pēc pieraksta

Kontakti

Atbrīvošanas aleja 71 - 4A, Rēzekne
+371 28002700
info@amdental.lv
© Visas tiesības aizargātas.
Mājas lapu izstrāde, dizains, hostings rou.